Google Reklam

Google Reklam | Fıstık Tasarım

Google Reklam (Google Adwords) Hizmetleri

Google İnternet Reklam Hizmeti

Bütçeniz ne kadar olursa olsun Hedef Kitlenize (Potansiyel Müşterilere) Google Sayesinde Ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar Reklama Tıklar ve Sitenize Yönlendirilirse Ödeme Yaparsınız.

Google Reklam Algoritması Nasıl Çalışır?

google-reklamlari

Google Reklamları Nasıl Çalışır?

  • Hedef Kitleniz Google’da Arama Yapar. Kullanıcılar belirli ürünleri ve hizmetleri aramak için google’a anahtar kelimeleri veya arama terimlerini yazar.
  • Reklamınızı Görürler: Seçtiğiniz anahtar kelimeler kullanıcıların aradıkları ile eşleşirse, reklamınız Google arama sonuçlarının yanında veya üstünde gösterilir. Ziyaretçi Reklama tıklar ve web sitenize yönlendirilir.
  • Artık Hedef kitleniz size potansiyel müşteri olmuştur.

Google Reklam Ücretleri

AdWords, geleneksel reklamcılık biçimlerinden farklıdır. Fiyat veya ücret listeleri yoktur. Bunun yerine, standart fiyatlandırma modeli, açık artırmaya dayalı tıklama başına maliyeti (TBM) temel alır.

Yalnızca Sonuçlar İçin Ödeme Yapın

Google AdWords ile, reklamınız görüntülendiğinde değil, yalnızca bir kullanıcı reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde ücret ödersiniz. Diğer bir deyişle, yalnızca reklamınız işe yaradığında ödeme yaparsınız.

İstediğiniz Bütçe Tutarıyla Reklam Vermeye Başlayın

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Minimum bütçe veya minimum süre şartı yoktur. Kendinize uygun bir günlük bütçe belirleyerek başlar ve bütçeyi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Ne Kadar Yatırım Yapacağınızdan Emin Değil Misiniz?

Google Adwords Konusunda Profesyonel bir Hizmet mi İstiyorsunuz?
Reklam Yönetimini A’dan Z’ye Bize Bırakın! Her şeyi biz ayarlayalım siz reklam analizlerini takip edin

google-reklam

Fıstık Tasarım © Copyright 2012-2018 | Web Tasarım Hizmetleri

KATEGORİLER