Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Modern bir Web Sitesi hem firmanın kurumsal kimliğine uygun, özgün grafik tasarıma sahip olmalı hem de mobil cihazlar dahil bütün tarayıcılara uyum sağlamalıdır.

browser-uyumuEn son teknolojileri kullanarak tasarladığımız ( HTML5, CSS3) web sitelerini W3C standartlarına göre kodlarız.

Vermiş olduğumuz web tasarım hizmeti ilk bakışta farkını hissettiren ve kullanışlı sayfalardan oluşur. Yaptığımız web siteleri hızlı açılır ,göz alıcı grafiklerden oluşur. Her bilgisayarda (tarayıcıda) aynı görüme sahiptir. Mobil Cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) uyumludur.

Ziyaretçilerin sitede geçirdiği zaman bizim için önemlidir. Bu yüzden her zaman temiz kodlama yaparız ki ziyaretçi en kısa sürede aradığını bulsun siteden memnun ayrılsın. Web siteleriniz son teknoloji olan HTML5 sayesinde arama motorları tarafından sevilir ve arama sonuçlarında yüksek sıralarda olan konumlara kısa sürede yerleşir.

Siz Sadece Hayal Edin! Biz Gerçekleştirelim…

Site Tasarım Aşamaları

Web Tasarım onayı veren müşterimizden işi aldıktan sonra;

  • Firmanın hedef kitlesine göre analiz yapılır ve bu analiz doğrultusunda sitenin özgün materyalleri (varsa logo, resim, içerik, video, iletişim bilgileri vb.) hazırlanır.
  • Arayüz tasarımı hedef kitleye hitap edecek şekilde dizayn edilir.
  • Site Arayüzü HTML5 ve CSS3 kullanılarak modern web tasarım haline getirilir. Arama Motorları Optimizasyonu (SEO) kurallarına göre sitenin iskeleti kodlanır. Mobil cihazlara ve tarayıcılara uyumu sağlanır.
  • Son haliyle müşteriye sunulur. Gerek görüldüğü taktirde gerekli düzenlemeler yapılır. Müşteri onayından sonra site aktif edilir.
  • Popüler Arama motorlarına (Google, yandex, bing, yahoo) web sitesi eklenir. Hedef Kitleye göre anahtar kelime çalışmaları yapılır.
  • ve Mutlu Son…

fıstık web tasarım hizmetleri

Modern çağ, pek çok teknolojik değişimi ve dönüşümü beraberinde getirmektedir. Girişimciler ise; kurum, hizmet ve ürünlerinin tanıtımını yapmak için uygun yöntemler ararlar. Çağımızda internetin yayılan kullanım alanı düşünüldüğünde en mantıklı girişim yöntemi, web sitesi tasarımıdır. Peki web sitesi tasarım hizmetleri neleri kapsar?

Web tasarıma ihiyaç duyulduğunda yapılması gereken en önemli çalışma, projenin boyutunu ve içeriğini belirlemektir. Sağlıklı bir taslak, rotada doğru ilerlemenize olanak sağlar. Web sitesi şablonunun çizimi yapılır. Ardından kodlama aşamasına geçilir. Grafiklerin kodlara uyarlanması süreci başlar. Bu aşama iskelet olarak da bilinmektedir. Daha sonra ise web sitesinin SEO çalışmaları başlatılır. Bu ana başlıklar, içerisinde pek çok alt dala ayrılmaktadır. Uzmanlara danışarak alacağınız bir web tasarım hizmeti, kazancınızı katlamanıza kısa sürede yardımcı olur.

Fıstık Tasarım bünyesinde; marka tescili, hosting, domain, SEO, web tasarım, Google Adwords, E-Ticaret sistemleri, mobil uyumlu web siteleri ve daha pek çok hizmet seçeneği mevcuttur. Müşterilerin beklentileri ile paralel olarak ilerletilen çalışmalar, büyük bir titizlikle tamamlanır ve mümkün olan en kısa sürede teslim edilir. Kurumsal web siteleri, markanızın bir yansımasıdır ve imajınızı korur. Güncel tasarım trendleri ile tasarlanan bir web sitesi hedef kitlenizin gözündeki imajınızı tazeler. Yeni bir soluk ve daha çok kazanca ulaşmak için Fıstık Tasarım’ın profesyonel hizmet dünyasına başvurabilirsiniz ,Köşe başına açılmış bir Dükkan herkes tarafından izlenir,

İşte tam bu noktalarda bizler Fıstık web Tasarım adıyla sizlere,

Tam bir hizmet sunarak Web Tasarım Hizmetlerini sınırız sunuyoruz herzaman .

Fıstık Tasarım © Copyright 2012-2018 | Web Tasarım Hizmetleri

KATEGORİLER