Web Tasarım Firmaları

Gaziantep Web Tasarım Firmaları

Neden HTML5 Web Siteleri?

Tarayıcılarda Tam Uyumluluk

Web siteniz hem bütün tarayıcılarda (Chrome, Firefox, Opera, Safari, İnternet Explorer, Maxthon vb.) hem de mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b)  HTML5 sayesinde farklı ekran boyutlarında tam esneklik sağlar

Esnek Yapısı

Web sitenizin temiz, esnek ve özgün HTML5 diliyle kodlanması hem arama motorları açısından hemde ziyaretçilerinizin sitenizi gezerken kullanım kolaylığı yaşaması için çok önemlidir.

HTML5HTML5 Teknolojisi

HTML5; İnternet çekirdek teknolojislerinden olan  HTML’in en son sürümü olarak geliştirildi. Eylül 2011 raporuna göre günümüzün en popüler 100 web siteleri arasında bulunan arama motorları ve sosyal ağlar HTML5 teknolojisini kullanıyorlar.

-Neden HTML5 Web Siteleri?

Çünkü en popüler tarayıcılardan Chrome, Firefox, Opera, Safari ve İnternet Explorer’ın yeni sürümleri HTML5 destekliyor. Yapılan araştırmaya göre dünya genelinde Web sitelerin %34′ü HTML5 kullanmaya başlamış bile.

Web Tasarım Firmaları

browser-uyumuEn son teknolojileri kullanarak tasarladığımız ( HTML5, CSS3) web sitelerini W3C standartlarına göre kodlarız.

Vermiş olduğumuz web tasarım hizmeti ilk bakışta farkını hissettiren ve kullanışlı sayfalardan oluşur. Yaptığımız web siteleri hızlı açılır ,göz alıcı grafiklerden oluşur. Her bilgisayarda (tarayıcıda) aynı görüme sahiptir. Mobil Cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) uyumludur.

Modern bir Web Sitesi hem firmanın kurumsal kimliğine uygun, özgün grafik tasarıma sahip olmalı hem de mobil cihazlar dahil bütün tarayıcılara uyum sağlamalıdır. Detay

e-ticaret

Son Teknolojinin bütün nimetlerini kullanarak müşteri kitlenize; ilk bakışta farkını hissettiren, göz alıcı grafiklerden oluşan bir site sunarız.  Detay

Google Reklamları Nasıl Çalışır?

 • Hedef Kitleniz Google’da Arama Yapar. Kullanıcılar belirli ürünleri ve hizmetleri aramak için google’a anahtar kelimeleri veya arama terimlerini yazar.
 • Reklamınızı Görürler: Seçtiğiniz anahtar kelimeler kullanıcıların aradıkları ile eşleşirse, reklamınız Google arama sonuçlarının yanında veya üstünde gösterilir. Ziyaretçi Reklama tıklar ve web sitenize yönlendirilir.
 • Artık Hedef kitleniz size potansiyel müşteri olmuştur.

Bütçeniz ne kadar olursa olsun Hedef Kitlenize (Potansiyel Müşterilere) Google Sayesinde Ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar Reklama Tıklar ve Sitenize Yönlendirilirse Ödeme Yaparsınız.  Detaylar

Tam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web siteniz için arama motoru optimizasyonu yani SEO önem verilmesi gereken bir konudur.

Seo bazlı kodlama bizim işimizdir. Reklam çalışmalarınızın dışında da başarılı sonuçlar elde edeceğinizi unutmayın!

Sosyal Medya Entegrasyonları

Sosyal medya üzerinden doğru hedef kitlelere, doğru yöntemlerle ulaşmak için profesyonel bir çalışma gerekmektedir. Bu çalışma reklam verenlerin kendileri tarafından tam anlamıyla yerine getirilebilecek bir çalışma değildir.

 • Sosyal Ağlarda Aktif mi olmak istiyorsunuz?
 • Firmanıza ait Facebook profili mi oluşturmak istiyorsunuz?
 • Sosyal Ağlarda fake profilinizi kaldırmak mı istiyorsunuz?
 • Uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz!

Marka – Patent Tescili

Marka tescili ve patent günümüzde çok daha fazla önem kazanmıştır. Ticarette, pazarlamanın birinci öncelikli konusu olarak yerini almıştır. Özellikle iki ve çok taraflı anlaşmalar çerçevesinde ürün ve hizmetin pazarlanması için düzenlenen belgeler önemli rol oynamaktadır. Bu tür çalışmaları yaparken çalışacağınız firmanın profesyonelliği ve hizmet kalitesi kuşkusuz önem taşımaktadır.

 • Ticari ünvanın koruyuculuğu yoktur. Ünvanınızı tescil ile koruyalım.
 • .com.tr uzantılı alan adımı almak istiyorsunuz?
 • Patent işlemlerinizi yerine getiriyoruz

Server FistikTasarim

 • Dual Xeon E5 2670 işlemci altında toplamda 32 çekirdekli 20Mb Cache sunucu.
 • Raid altyapısı ve gerçek storage sistem.
 • Toplamda 18 x 240 GB SSD Enterprise Disk alanı ( 35.000 Rpm Performans )
 • Toplamda 256 GB Ram ( 1536 GB Ram ‘e kadar yükseltilebilir )
 • Harici backup sunucusu , harici yedekleme ünitesi
 • 4 x 1 Gbit port
 • LiteSpeed Web Server , Cloud Linux sistem.

Linux Web Hosting

Web Tasarım Firmaları arasında Fıstık Web Tasarım firması olarak herzaman, fıstık tasarım firmaları

Farkımızı siz değerli müşterilerimize yaptığımız işlerle ortaya koymayı başardık,

Web tasarım; bir şahsı, kurumu ya da hizmeti tanıtmak için yapılan interaktif işlemlerin tamamıdır. Şahıs ya da kuruma ait tüm bilgiler özel olarak tasarlanır ve internet mecrasına aktarılır. Web tasarımda alanında uzman kişilerle çalışmak, sonrasında sorunlar yaşamamak için faydalı olur. Web tasarım sürecinin başlangıcında projenin boyutu, kapsamı ve özellikleri ince biçimde planlanır. Belirlenen içerik müşteriden teslim alınır ve çalışmalar titizlikle başlatılır. Uzman bir web tasarım firması ile çalışmak tüm bu sürecin daha kolay ve hızlı ilerlemesini sağlar.

Web sitesi projesinin kodlama aşamasının bitmesinin ardından müşteriye küçük bir demo sunulur. Şayet müşteri onay verirse test aşaması başlatılır. Sonrasında detaylar ilerler ve projenin eksiksiz biçimde ilerletilmesi için gerekenler tamamlanır. Son olarak arama motorlarına uyumluluk da test edildikten sonra yayın hazırlığı başlatılır. Bu anlamda web tasarım süreci dikkatle, özenle ve sakince ilerlenmesi gereken bir zaman dilimini kapsar. İlk aşamada hedeflerin dikkatli ve doğru olarak belirlenmesi web tasarım firmasının işini kolaylaştırır. Böylece olası hatalar hesaplanarak, sorunsuz bir süreç tamamlanır.

Fıstık Tasarım ihtiyacınız olan tüm web tasarım hizmetlerinizde yanınızda! Profesyonel bir web tasarım firması ile çalışmak hem bütçeden hem de zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Kullanıcı rahatlığına uygun bir web sitesi tasarlamak ciddi bir iştir. Web siteniz, müşterilerinizin size kolayca ulaşmasına imkan tanıdığı için oldukça değerlidir. Fıstık Tasarım, çalışmalarınızın ve hayallerinizin değerine değer katar.

Fıstık Tasarım © Copyright 2012-2018 | Web Tasarım Hizmetleri

KATEGORİLER